Image thumbnail

Ubytování

Sklep U zámecké zahrady

Náš vinařský dům se nachází v historickém centru Čejkovic, sousedí s Hotelem Zámek, dříve Templářskou tvrzí, jednou ze dvou komturií templářů na území České republiky. Ubytování u nás je kombinací degustace vína u dubových sudů, relaxace při grilování steaků na zahradě, saunování i koupele ve vířivce a ochutnávky skvělého koňaku u kulečníku.

Celá budova je čtyřpatrová (včetně sedláckého sklepa), obyvatelná celoročně. Vytápění je krbem i elektrickými přímotopy. Nabízíme 4 samostatné pokoje s celkovou kapacitou 15 lůžek. Součástí je koupelna se sprchou, pračkou, 2x WC, plně vybavená kuchyň s elektrickou troubou a sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a lednicí. Je možné využit finskou saunu pro cca 10 lidí, kulečník, k dispozici je 2x lednice na víno s aktuální nabídkou vín našeho vinařství.

K vinařskému domu náleží zahrada se dvěmi terasami, spodní terasa s vířivkou, horní se zděným grilem a udírnou, krytým posezením, stojany na kola a možností venkovních her (volejbal, nohejbal, badminton, petang).

Budova se nachází na cyklostezce, odkud můžete vyrazit směrem na Lednicko-Valtický areál, Baťův kanál na Hodonínsku i do kopců Modrých hor na Velkopavlovicku.

Parkovat lze v bezprostřední blízkosti našeho vinného sklípku (cca 8 parkovacích míst).

a

Ceník a podmínky pronájmu

Ceník pronájmu našeho vinařského domu naleznete a podmínky pronájmu naleznete v aktuálních smluvních podmínkách, které si můžete stáhnout a prostudovat.

Rezervace

Vyberte si vámi požadovaný termín v kalendáři a do poznámky prosím doplňte svoje zvláštní požadavky. Následně vás budeme kontaktovat.

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar

a